وکیل مهاجرت آلمان

بازدیدکنندگان عزیز، تا اطلاع ثانوی، دفتر وکالت عدل داد هیچگونه خدمات مهاجرتی ارائه نمیدهد.

این مقاله صرفاً جهت اطلاع شما می باشد. لطفاً درباره مهاجرت تماس نگیرید.

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است که بیشترین جمعیت را در قاره اروپا داشته و با توجه به امکانات و مزایایی که دارد، مقصد بسیاری از مهاجران از سراسر جهان چه برای گردشگری و چه برای اقامت می‌باشد.

وکیل مهاجرت آلمان یکی از موارد زیر نظر وکیل مهاجرت بررسی میشود.

مهاجرت به آلمان

از جمله مزایای کشور آلمان که موجب شده این کشور طرفداران بسیاری داشته باشد به شرح زیر می‌باشند:

 • وجود حدود 8 درصد مهاجر در جمعیت آلمان و تنوع فرهنگی در این کشور
 • موقعیت مکانی مناسب از نظر جغرافیایی و دسترسی به دریاهای شمالی
 • از جمله صنعتی‌ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان است
 • تنوع زیست‌محیطی و داشتن انواع ساحل، جنگل، کوهستان، دشت و … و همچنین آب‌وهوای معتدل اقیانوس اطلس و قاره‌ای
 • داشتن یک بازار اقتصادی اجتماعی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد و سطح بالای نوآوری
 • وجود 37 شرکت بزرگ بین‌المللی مانند: دایمر، فولکس‌واگن، آلیانتس، مرسدس بنز، بی ام و، آدیداس، پورشه، نیوآ و …
 • چهارمین کشور جهان در میزان تولید ناخالص داخلی و بزرگ‌ترین صادرکننده کالا (از نظر درآمد) و دومین کشور واردکننده کالا در جهان
 • داشتن یک مرکز حمل‌ونقل و شبکه جاده‌ای استاندارد و بسیار باکیفیت و مدرن

 

 • داشتن خط راه‌آهن پرسرعت
 • تمرکز زیاد بر سلامت و سیستم مراقبت بهداشت جهانی
 • بالا بودن امید به زندگی شهروندان آلمانی
 • هفتمین کشور پربازدید جهان
 • یکی از پیشرفته‌ترین کشورها از نظر مد و پوشاک و طراحی
 • داشتن دانشگاه‌های معتبر و پرطرفدار بین‌المللی
 • سطح بالای رفاه شهروندان

 

5 راه مهاجرت آلمان مطابق با جدیدترین قوانین 2022 مهاجرتی دولت آلمان

به دلیل مزایای گوناگون کشور آلمان، این کشور همواره یکی از پرطرفدارترین کشورها جهت مهاجرت بوده است. برای مهاجرت به آلمان روش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

مهاجرت آلمان از طریق ازدواج

1 – مهاجرت آلمان از طریق ازدواج:

ازدواج با یک شخص آلمانی یا یک شخص مقیم آلمان یکی از آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به آلمان است.

به دلیل سوءاستفاده‌هایی که از این موضوع شده است، کشور آلمان در این رابطه مقداری حساسیت به خرج می‌دهد به همین دلیل شخصی که می‌خواهد از طریق ازدواج به آلمان مهاجرت کند، باید مدارک خود ازجمله عکس‌های خانوادگی و سند ازدواج و گواهی عدم سوءپیشینه خود را به سفارت آلمان ارائه دهد، باید تمکن مالی خود را برای زندگی دو نفر در کشور آلمان را ثابت کندو دستمزد کافی داشته باشد، باید ثابت کند که هیچ‌گونه سوءپیشینه و سابقه نقض قانون در کشور آلمان را نداشته، باید زبان آلمانی را در حد ابتدایی بلد باشد.

و پس از سه سال زندگی مشترک در آلمان، پاسپورت به همسر خارجی داده می‌شود.

این روش شامل فرزندان هم می‌شود و فرزندان زیر 16 سال که یکی از والدین آن شهروند آلمان است، می‌تواند بدون هیچ مشکلی به این کشور مهاجرت کند مشروط به این‌که گواهی تولد داشته باشد و برای فرزندان بالای 16 سال باید به صورت جداگانه اقدام کرد و آن‌ها برخلاف فرزندان زیر 16 سال، باید به زبان آلمانی مسلط باشند.

مهاجرت از طریق تحصیل در آلمان

2 – مهاجرت از طریق تحصیل در آلمان:

کشور آلمان دارای دانشگاه‌های باکیفیت و سطح علمی بالا است و به همین دلیل علاقه‌مندان زیادی برای تحصیل دارد.

در آلمان حدود 95% دانشگاه‌ها دولتی و حدود 5% دانشگاه‌ها خصوصی‌اند و اکثر دانشجویان به علت شرایط رایگان یا پرداخت کم شهریه در دانشگاه‌های دولتی ثبت‌نام می‌کنند.

دانشگاه‌های آلمان خدمات علمی و آموزشی بسیار عالی دارد و به دو زبان آلمانی و انگلیسی تدریس می‌شود.

در آلمان امکان تحصیل برای افرادی که در کنکور سراسری قبول نشده‌اند، وجود دارد و افرادی که دیپلم دارند و مدرک B1 یا B2 زبان آلمانی دارند بعد از سپری کردن یک دوره‌ی 9 ماهه در کالج، وارد مقطع کارشناسی می‌شوند.

در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان به دو زبان آلمانی و انگلیسی تدریس می‌شود و افراد با داشتن مدرک زبان آلمانی B2 و یا مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6/5 به بالا در این مقطع تحصیل کنند.

برای تحصیل در مقطع دکترا نیز اگر فرد دارای رزومه تحصیلی خوبی باشد، با نظر و پذیرش استاد، پذیرفته می‌شود و چون مدرک دکترا به عنوان شغل محسوب می‌شود افراد می‌توانند، ضمن تحصیل بسته به عملکرد خود، حقوق دریافت کنند.

 

مهاجرت آلمان از طریق سرمایه‌گذاری

3 – مهاجرت آلمان از طریق سرمایه‌گذاری:

به علت پیشرفته بودن و توسعه‌یافته بودن و رشد چشمگیر در شاخص‌های اقتصادی، کشور آلمان یکی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری است.

یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در المان است که از این طریق متقاضیان سرمایه‌گذاری می‌توانند اقامت و تابعیت این کشور را کسب کنند.

برای سرمایه‌گذاری باید طرح توجیه اقتصادی سرمایه‌گذار در اتاق بازرگانی المان تأیید شود و معمولاً طرح‌هایی تأیید می‌شوند که از نظر دولت آلمان سوددهی خوبی داشته باشد.

برای سرمایه‌گذاری حداقل سرمایه موردنیاز 25 هزار یورو می‌باشد که البته بازگشت سرمایه مناسبی هم از آن تصور می‌شود.

 

مزیت‌های این روش:

 • اجازه ورود و خروج از کشور در هر شرایطی
 • گرفتن اقامت دائم به همه‌ی اعضای خانواده شما بعد از سه سال کار
 • عدم نیاز به ضامن آلمانی
 • برخورداری از همه‌ی مزایای یک شهروند آلمانی
مهاجرت آلمان از طریق پناهندگی

4 – مهاجرت آلمان از طریق پناهندگی:

پناهنده شخصی است که به علت ترس موجهی که داشته یا دارد از اینکه به سبب نژاد، مذهب، ملیت، تابعیت، عضویت در دسته اجتماعی و به خصوص داشتن عقیده سیاسی تحت تعقیب و آزار قرار گیرد و از کشور متبوع خود و یا اگر تابعیتی ندارد از کشوری که قبلاً ساکن آن بوده خارج‌شده باشد و به علت ترس فوق نتواند از حمایت کشور متبوع برخوردار شود و اگر فاقد تابعیت است نخواهد به کشوری که قبلاً ساکن آنجا بوده برگردد.

پناهنده با آواره فرق دارد؛ آواره شخصی است که به دلیل حوادث طبیعی یا وقوع جنگ داخلی یا بین‌المللی بدون تشریفات قانونی، کشور متبوع خود را ترک کند یا وادار به ترک آن گردد اما نمی‌تواند برابر کنوانسیون 1951 و پروتکل 1967 ژنو ملحقات آن بیم موجه از آزار و اذیت را ثابت کند.

امروزه به علت حجم زیاد پناهندگان در سراسر دنیا امکان رد کردن پناهندگان بیشتر شده و آن‌ها با دقت بیشتری بررسی می‌شوند. پس از درخواست پناهندگی، پناهندگان چندین ماه تا چندین سال در بلاتکلیفی و شرایط حقوقی نامشخص به سر می‌برند که باعث نگرانی پناهندگان در پروسه انتظار پناهندگی است. یکی دیگر از مشکلات، وضعیت و سختی زندگی در کمپ‌های پناهندگی است که شرایط بهداشتی و رفاهی مناسبی ندارند و معمولاً فاصله زیادی با شهرها دارند.

 

پناهندگی سیاسی:

اغلب این پناهندگان از کشورهای سوریه، افغانستان و عراق هستند که با توجه به وضعیت آن کشورها به پناهندگی آن‌ها رسیدگی می‌شود و اگر دولت آلمان تشخیص دهد که در آن کشورها محل امن وجود ندارد به آن‌ها پناهندگی می‌دهد.

مدت زمان رسیدگی به درخواست پناهندگی حدوداً هشت ماه پس از تقاضای پناهندگی می‌باشد که این مدت برای افرادی که از کشورهای امن می‌آیند کمتر است به این دلیل که کشور آلمان بتواند با تعیین تکلیف سریع این پرونده‌ها، مدت بیشتری بر روی پرونده‌های سوری‌ها بررسی کند.

در زمان انتظار، افراد در شهرک‌های مسکونی دور از شهرها زندگی می‌کنند که زندگی در آنجا رایگان است.

پناه‌جویان در این مدت حق کار ندارند ولی خدمات پزشکی و مبلغی برای هزینه‌های اولیه زندگی آنان در نظر گرفته می‌شود.

پس از دریافت پناهندگی، افراد مانند شهروندان آلمانی از فرصت کاریابی در آلمان و اشتغال و برخورداری از خدمات اجتماعی و خدمات کامل پزشکی رادارند و می‌توانند برای فرصت‌های شغلی اپلای کنند و در زمان بیکاری بیمه بیکاری بگیرند.

ولی زندگی آنان کاملاً تثبیت نشده است و دولت آلمان درخواست پناهندگی آنان را بعد از چند سال بررسی می‌کند و اگر شرایط کشور آن‌ها تغییر محسوسی کرده باشد ممکن است حق پناهندگی سیاسی آنان لغو شود.

مهاجرت برای کار در آلمان

5 – مهاجرت برای کار در آلمان:

یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت آلمان، کار است. البته وکیل متخصص ما در زمینه مهاجرت به آلمان به شما کمک مینماید تا در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرید.

به علت نیاز کشور آلمان به نیروی کار متخصص و تحصیل‌کرده، پارلمان آلمان تسهیلات خاصی را برای متقاضیان علاقه‌مند به کار وزندگی در این کشور وضع کرده که طی آن افراد می‌توانند با اخذ ویزای جستجوی کار برای مدت 6 ماه به آلمان سفرکرده و به جستجوی شغل مناسب بگردند و بعد از عقد قرارداد با کارفرمایان آلمانی، اقامت موقت، بلو کارت یا اقامت دائم آلمان را دریافت کنند.

حدود یک‌هفتم نیروی کار آلمان را مهاجرین تشکیل می‌دهند.

 

شرایط ویزای کاری آلمان:

 

 • ترجمه و تأیید مدرک تحصیلی: شما باید دارای حداقل مدرک کارشناسی باشید.

        بازار کار آلمان بیشتر به رشته‌های پزشکی و مهندسی نیاز دارد.

 • تسلط به زبان آلمانی یا انگلیسی: داشتن مدرک زبان به شما برای پیدا کردن کار کمک می‌کند ولی اگر مدرک زبان نداشته باشید و با شرکتی در آلمان قرارداد ببندید، آن شرکت هزینه تدریس زبان به شما را می‌پردازد.
 • سابقه کار: سابقه کار می‌تواند شانس موفقیت شما را بالا ببرد ولی از ممکن است بدون سابقه کار هم این ویزا زا دریافت کنید.
 • و همچنین داشتن گواهی تمکین مالی، رزومه مناسب و انگیزه نامه لازم است.

بلو کارت (کارت آبی):

اتحادیه اروپا در سال 2007 برای رفع مشکل کمبود نیرو، تصمیم گرفت طرحی به نام بلو کارت به وجود بیاورد که با آن افراد خارج از اتحادیه اروپا بتوانند در کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار شوند.

کسانی که موفق می‌شوند دعوت‌نامه کاری از یکی از شرکت‌های آلمانی دریافت کنند می‌توانند درخواست بلو کارت بدهند اما اگر مهاجر به عنوان نیروی کار بسیار ماهر شناخته شود، می‌تواند پس از 2 سال درخواست بلو کارت بدهد.

بعد از گذشت 2 سال اقامت با بلو کارت و گرفتن مدرک B1 زبان آلمانی، افراد می‌توانند برای کسب اقامت دائم اقدام کنند.

مزیت‌های بلو کارت:

 • آسان‌تر شدن و کوتاه‌تر شدن امکان گرفتن اقامت دائم
 • امکان مهاجرت و اقامت همسر و فرزندان خود به آلمان
 • امکان سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن

شرایط بلو کارت:

 • تسلط به زبان انگلیسی یا آلمانی
 • رزومه مناسب
 • گواهی تمکین مالی معتبر
 • مدرک تحصیلی دانشگاهی
 • قرارداد کار با یک شرکت آلمانی

روش‌های پیدا کردن کار در آلمان:

 • با گرفتن ویزای جستجوی کار می‌توانید به مدت 6 ماه در آلمان دنبال کار باشید
 • اگر با آگهی استخدام روبه‌رو شدید می‌توانید مدارت خود را برای آن‌ها بفرستید و اصطلاحاً اپلای کنید برای مصاحبه
 • کاریابی با وب‌سایت آژانس کاریابی فدرال
 • روزنامه‌ها، آژانس کاریابی محلی، نمایشگاه‌های کاریابی، آژانس کارگزینی و …
موسسه مهاجرتی آلمان

خدمات موسسه عدل داد در زمینه وکیل مهاجرت آلمان

در موسسه حقوقی عدل داد یک تیم حقوقی در حوزه مهاجرت وجود دارد که چندین سال است در این حوزه فعالیت می‌کنند و به کلیه روش‌های مهاجرت به انواع کشورهای اروپایی و غیره آشنایی کامل داشته و تعدادی از آن‌ها نیز در کشورهای مقصد فعالیت می‌کنند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن و از طریق روش موردنظر مراجعین، اقدام به سهیل امور جهت اخذ ویزای مربوطه نمایند. این تیم حقوقی بسیار پرقدرت که از وکلای برتر کشور در حوزه مهاجرت می‌باشند، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان محترم در حوزه انواع روش‌های مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا می‌باشند.

وکلای ما با بررسی کامل:

 • اهداف شما برای مهاجرت،
 • شرایط خانواده،
 • شرایط کاری کشور هدف
 • و دیگر پارامترها،

بهترین پیشنهاد را ارائه داده و پس از بررسی جوانب کامل شرایط شما با کشور مورد نظر، در صورت تایید شما، از همان روز اقدام میشود.

توجه فرمایید درصورتی قرارداد بسته میشود که ما اطمینان کامل از موفقیت شما داشته باشیم.

مزایای موسسه مهاجرتی عدل داد

از جمله مزایای وکلای مهاجرت موسسه حقوقی عدل داد عبارت‌اند از:

 • به علت تفاوت شرایط مهاجرت به هر کشور، گروه‌هایی که به صورت تخصصی در خصوص مهاجرت به کشوری خاص از جمله آلمان فعالیت می‌کنند در زیرمجموعه این تیم حضور دارند.
 • ارائه مشاوره کامل در خصوص انواع روش‌های مهاجرت و شرایط آن‌ها به کشورهای مختلف دنیا از جمله آلمان.
 • قبول وکالت جهت انجام مراحل مختلف اخذ ویزا به کشورهای مختلف مانند آلمان و تسهیل اقامت در آن کشور.
 • رسیدگی به درخواست اخذ ویزا از کشورهای مختلف با آگاهی کامل از روش‌های اخذ ویزای هر کشور و تهیه دقیق کلیه مدارک مورد نیاز و طرح بهترین نامه درخواست ویزا.
 • انجام کلیه مراحل اقامت اشخاص در کشورها از طریق وکلایی که در کشور مقصد فعالیت می‌کنند که به رویه رسیدگی در هر کشور تخصص کافی دارند.
 • پیگیری مستمر مراحل رسیدگی به مهاجرت جهت تسریع در فرایند رسیدگی.
 • اخذ حق‌الوکاله منصفانه از موکلین.
 • کسب رضایت حداکثری موکلین سابق که هم‌اکنون در کشورهای مختلف اقامت دارند.

 

بهترین مهاجرت به آلمان

وکلای پایه یک دادگستری

تمام وکلای ما از وکلای طراز اول پایه یک دادگستری می باشند. و سالها تجربه در تخصص خود دارند.

مهاجرت به آلمان در تهران

عضو کانون وکلای دادگستری

تمام وکلای ما عضو کانون وکلای دادگستری می باشند که بالاترین درجه اعتبار قضایی را داراست.

مهاجرت به المان

استفاده از مشاورین متخصص

مشاورین ما: حقوق دانان بازنشسته وزارت امور خارجه، اساتید دانشکده حقوق، دفاتر مهاجرت در اروپا و کانادا

بهترین وکیل مهاجرتی آلمان

بررسی پرونده بصورت جمعی

تمام پرونده های موکلین بصورت جمعی از بهترین وکلای متخصص بررسی میشود تا بهترین نتیجه دریافت شود.

ویزای آلمان

حفاظت از پرونده شما

پرونده تمام موکلین کاملاً محرمانه بوده و هیچ اطلاعاتی به شخص، شرکت و یا نهاد خاصی داده نمیشود.

مهاجرت آلمان

حق الوکاله منصفانه

حق الوکاله دریافتی با توجه به خدمات و استفاده از بهترین وکلای طراز اول و بهترین مشاورین کاملاً منصفانه می باشد.

وکیل خوب مهاجرتی به آلمان

پیگیری مستمر

از همان روز بستن قرارداد، کار روی پرونده شروع میشود و بدون وقفه تا حصول نتیجه ادامه می یابد.

وکیل مهاجرت به آلمان در تهران

گزارش دهی منظم

وکلای ما به موکلین بصورت منظم گزارش پیشرفت کار ارائه میدهند تا موکلین در جریان کامل پرونده باشند.

انواع مهاجرت آلمان

سریعترین نتیجه

بعلت پیگیری وکلا و مشورت جمعی و همینطور تجربه مشاورین ما، سریع ترین نتیجه را در این مرکز خواهید گرفت.

مشخصات کشور آلمان

مشخصات کشور آلمان

مهاجرت آلمان باید از روی شناخت مقصد باشد. پس در ابتدا شناخت کلی از این کشور ارائه میدهیم.

کشور آلمان (به آلمانی: Deutschland) با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان که پایتخت آن شهر برلین است. کشوری است در قاره اروپا با 357.021 کیلومترمربع مساحت و 82 میلیون نفر جمعیت، پرجمعیت‌ترین کشور قاره اروپا و هفتمین کشور پهناور اروپاست.

حدود 92% جمعیت آلمان اتباع آلمانی و حدود 8% را مهاجران تشکیل می‌دهند.

آلمان در اروپای غربی و اروپای مرکزی قرار دارد و از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند دارای مرز است.

کشور آلمان نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی دارد و دارای 16 ایالت است. آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان و ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا است.

واحد پول آلمان یورو است.

آلمان هم‌اکنون عضو سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج است و از بنیان‌گذاران اتحادیه اروپا می‌باشد.

بزرگ‌ترین ایالت آلمان، بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک‌ترین، برمن در شمال غربی است.

ایالت نوردراین وستفالن با حدود 17 میلیون پرجمعیت‌ترین ایالت آلمان است که پس‌ازآن ایالت‌های بایرن و بادن وورتمبرگ است که به ترتیب 12 و 10 میلیون جمعیت دارند و ایالت برمن و زارلند کم‌جمعیت‌ترین ایالت آلمان هستند.

بهترین شهر آلمان برای مهاجرت

کشور آلمان ترکیبی از جنگل و دشت و ساحل و کوه و همچنین تعدادی جزیره و مجموعه‌ای از باتلاق‌ها و دریاچه‌ها است.

در قسمت شمالی آلمان سرزمین‌های پست قرار دارد که به دشت‌های مرکزی متصل شده است و سواحل آن سدبندی شده است. قلب آلمان دارای رشته‌کوه‌های مرکزی است که شمال و جنوب آلمان را از هم جدا می‌کند.

آب و هوای آلمان، معتدل اقیانوس اطلس و قاره‌ای است.

کشور آلمان دارای یک بازار اقتصادی اجتماعی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد و سطح بالایی از نوآوری است.

37 شرکت از بین 500 شرکت بزرگ دنیا در آلمان می‌باشد که سود ده ترین آن‌ها؛ دایملر، فولکس واگن، آلیانتس هستند و برند های معروف آن‌ها؛ مرسدس بنز، بی ام و، آدیداس، پورشه، فولکس واگن و نیوآ هستند.

آلمان چهارمین کشور جهان در تولید ناخالص داخلی است و بزرگ‌ترین صادرکننده کالا (از نظر درآمد) و دومین کشور واردکننده کالا در جهان است.

آلمان دارای یک مرکز حمل‌ونقل و شبکه جاده‌ای استاندارد و بسیار باکیفیت و مدرن است و در شبکه بزرگ‌راهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم جهان را دارد. شبکه راه‌های این کشور به علت نداشتن محدودیت سرعت در جهان معروف است.

همچنین آلمان یک خط راه‌آهن پرسرعت دارد.

آلمان دارای قدیمی‌ترین سیستم مراقبت بهداشتی جهان است که بیش‌ترین تلاش را برای سلامت شهروندان و افراد آلمانی انجام می‌دهد. در سال 2014 آلمان 11/3% تولید ناخالص داخلی خود را صرف راه‌های مراقبت بهداشتی کرد.

در کشور آلمان، امید به زندگی برای مردان 77 و برای زنان 82 سال است.

کشور آلمان هفتمین کشور پر بازدید جهان است و بیش از 30% از جمعیت این کشور، تعطیلات را در کشور خودشان سپری می‌کنند.

آلمان کشوری پیشرفته در صنعت مد است که هرساله رویدادهای مد و طراحی پوشاک در این کشور برگزار می‌شود.

در مجموع کشور آلمان، به دلیل داشتن وضعیت مناسب زندگی و دانشگاه‌های معتبر، علاقه‌مندان زیادی از سراسر دنیا برای مهاجرت آلمان دارد. در سال‌های اخیر میزان پذیرش مهاجر در آلمان بیشتر شده به این دلیل که آلمان در راستای جذب نیروی کار ماهر از سراسر دنیاست و علاقه‌مند به جذب متخصصانی درزمینهٔ های؛ فناوری اطلاعات، علوم طبیعی، مهندسی یا استادی است.

تمامی افرادی که بتوانند رزومه قابل‌توجهی ارائه دهند و مهارت خود را ثابت کنند، بعد از 5 سال کار در آلمان اقامت دائم این کشور را به دست می‌آورند.

مزیت‌های مهاجرت آلمان

مزیت‌های مهاجرت آلمان

 • وضعیت اقتصادی خوب و پیشرو
 • زیرساخت مناسب
 • وجود نیروی کار متخصص
 • زمینه سرمایه‌گذاری امن
 • شرایط مالیاتی رقابتی و مناسب
 • وجود طرح‌های گوناگون برای تشویق سرمایه‌گذاری
 • سطح رفاه بالای ساکنین
 • توجه به نوآوری

 

مهاجرت آلمان بدون شک یکی از بهترین تصمیمات و نقطه عطفی در زندگی شما می باشد. امیدواریم به یکی از 5 روش بالا بتوانید مهاجرت نموده و زندگی خوبی با آینده ای مطمئن برای خود و خانواده تان ترسیم نمایید. البته بستگی به هدف شما از زندگی دارد.

انتخاب وکیل مهاجرت خوب که ضمن داشتن تجربه، از به روزترین قوانین مهاجرتی اطلاع داشته و صداقت داشته باشد، به هدف شما جهت مهاجرت به آلمان سرعت می بخشد.

شماره تلفن وکیل مهاجرت به آلمان

یا در هر ساعت از شبانه روز فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

جهت مطالعه بیشتر، میتوانید روی مقالات زیر کلیک نمایید:

Facebook
Twitter
LinkedIn

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *