دفتر حقوقی

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیل متخصص

وکیل متخصص

اگر شما نیز درگیر پله‌های ناتمام دادگاه ها شده‌اید و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارید و در جستجوی وکیل متخصص هستید، بهتر است بدانید که می‌توانید از طریق دفتر حقوقی عدل داد، وکیل با تجربه و کاردان که در حوزه تخصص خود با تمام قوانین حقوقی روز آشنایی کامل دارد و می تواند پرونده‌های حقوقی شما را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه با موفقیت به سرانجام برساند، آشنا شوید و برای انواع مشکلات قانونی خود از ایشان کمک بگیرید.

وکیل پزشک

شرایط وکلا بسیار شبیه به پزشکان است و همانطور که در بیماری‌های سخت انسان به هر پزشکی اعتماد نمی کند در انتخاب وکیل هم باید دقت زیادی وجود داشته باشد. موکل برای اثبات ادعایش مجبور می شود تمامی مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهد و گاهی نیز برخی از اسرارش را فاش کند. بدون تردید چنین اقدامی، نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به یک وکیل و مشاور حقوقی است.

 مهمترین وصفی که موکل برای انتخاب وکیل باید به آن توجه کند اعتماد و امانت داری وکیل است.

پروانه وکالت وکیل

گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند. در صورتی که، هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کرده‌اند.

به همین دلیل، موکل باید پس از اطمینان معتبر بودن پروانه وکالت و بررسی شخصیت و صلاحیت و مهارت‌های وکیل مورد نظر اقدام به بستن قرارداد با وی کند و مهم‌تر اینکه وکیل پایه یک دادگستری باشد و چه بهتر که عضو کانون وکلای دادگستری مرکز باشد چراکه اعتبار این نهاد، نزد مردم به اثبات رسیده است.

جهت رزرو وقت ملاقات حضوری با شماره دفتر مرکزی ۴۷۶۲۳-۰۲۱ (۲۰ خط ویژه) و یا با همراه ۰۹۳۰۳۰۰۳۰۵۴ (پاسخگو ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر) تماس بگیرید. مشاوره فقط حضوری ارائه می شود و مشاوره تلفنی ارائه نمیشود.

و یا با کلیک روی دکمه زیر ( در تمام ساعات شبانه روز ) فرم کوتاه مربوطه رو پر نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

مشاوره حقوقی رایگان، خدمت یا خیانت؟؟؟!!!

آیا “مشاوره رایگان” وجود دارد؟ آیا موسساتی هستند که کارمند استخدام میکنند تا به مردم مشاوره رایگان بدهند؟ حقیقت پشت پرده این تبلیغ چیست ؟
جهت مطالعه مقاله ، لطفاً روی دکمه ” مشاوره حقوقی رایگان” کلیک نمایید.

چرا باید برای جستجوی وکیل با دفتر حقوقی عدل داد تماس بگیریم؟

وکیل پایه یک دادگستری

مهم‌ترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد. این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل می باشد.

وکیلی که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند. بنابراین وکیلی را می توان مورد تایید قرارداد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را به دست آورده باشد.

دفتر حقوقی عدل داد مجموعه‌ای است که دارای این موارد میباشد به این صورت که شامل گروهی از وکلا است که هر یک حسب تخصص خود وکالت پرونده‌های حقوقی را بر عهده میگیرند.

تماس با وکیل

همکاران ما

  • وکلای پایه یک دادگستری

  • قضات بازنشسته دادگستری

  • اساتید دانشکده حقوق

  • کارشناسان گمرک

وکیل ارزان
مشاوره وکیل
وکیل منظم
وکیل سراسر ایران

وکلای ما در چه زمینه هایی تخصص دارند ؟

دعاوی ملکی
وکیل مهاجرت
دعاوی تجاری
دعاوی گمرکی
دعاوی تجارت بین الملل
دعاوی حقوقی
دعاوی کیفری
وکیل خانواده
امور حسبی
انحصار وراثت
تنظیم انواع قرارداد
مشاوره حقوقی تخصصی

دفتر حقوقی عدل داد سالیان زیاد در حال انجام خدمات حقوقی به افراد و شرکتهای مختلف است و با حس مسئولیت پذیری که دارد در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین عملکرد پرونده های حقوقی را به اتمام میرساند.

جهت رزرو وقت ملاقات حضوری با شماره دفتر مرکزی ۴۷۶۲۳-۰۲۱ (۲۰ خط ویژه) و یا با همراه ۰۹۳۰۳۰۰۳۰۵۴ (پاسخگو ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر) تماس بگیرید. مشاوره فقط حضوری ارائه می شود و مشاوره تلفنی ارائه نمیشود.

و یا با کلیک روی دکمه زیر ( در تمام ساعات شبانه روز ) فرم کوتاه مربوطه رو پر نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

دفتر حقوقی وکیل

همچنین به جهت رعایت حال آن دسته از شرکتها و یا هموطنهایی که  توانایی حضور در دفتر حقوقی عدل داد را نداشته یا تمایلی به این امر ندارند ما این امکان را فراهم نمودهایم که وکلای متخصص خود را به محل بفرستیم تا اقدام به ارائه خدمات حقوقی مطلوب در محل نمایند.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید.

سپاسگزاریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوزده + هفت =

فهرست
Call Now Buttonتماس برای وقت ملاقات