دفتر حقوقی

درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
1- دفتر وکالت عدل داد، از سال 1393، فعالیت تخصصی خود را با همکاری چند تن از بهترین وکلای پایه‌یک دادگستری آغاز کرد. هدف از ایجاد این مرکز، ارائه خدمات وکالت به صورت تخصصی برای اولین بار در ایران می‌باشد.
خدمات این دفتر اجمالاً عبارت است از اخذ وکالت و مشاوره در پرونده‌های ملکی، خانواده، کیفری، تجاری، حقوقی و مهاجرت که هر یک از این موارد، توسط وکیل متخصص در همان حوزه انجام می‌شود.
2- از مهم‌ترین ویژگی‌های این دفتر وکالت عبارت است از
1- کار تخصصی در حوزه‌های مختلف حقوقی
2- استفاده از نخبگان حقوقی اعم از اساتید دانشگاه تهران، قضات بازنشسته، وکلای پایه‌یک دادگستری کانون وکلای مرکز، وکلای مستقر در کشورهای خارجی
3- پیگیری و گزارش دهی منظم
4- سرعت و دقت در انجام کار
5- رودررویی مستقیم موکل با وکیل و انعقاد قرارداد با شخص ایشان
ذیلاً هر یک از ویژگی‌های بالا شرح داده شده است.

2-1- کار تخصصی در حوزه‌های مختلف حقوقی

این ویژگی، مهم‌ترین اولویت در تأسیس دفتر حقوقی عدل داد است به این نحو که به علت گسترش مناسبات اجتماعی، حوزه‌های حقوق نیز پیچیده گردیده است؛ بنابراین دیگر نمی‌توان از یک وکیل دادگستری انتظار داشت تا در همه حوزه‌های حقوقی، تبحر داشته باشد.
لذا دفتر وکالت عدل داد، با تقسیم‌بندی حوزه‌های مختلف، اولین گام را جهت تخصصی نمودن خدمات حقوقی برداشته است.
ذیلاً تخصص‌های مختلف آورده شده است که شما می‌توانید ضمن تماس با دفتر، به سادگی با وکیل متخصص در این زمینه ارتباط برقرار نمایید.

الف- وکیل متخصص دعاوی خانواده
ب- وکیل متخصص دعاوی کیفری
ج- وکیل متخصص دعاوی ملکی
د- وکیل متخصص دعاوی تجاری
ه- وکیل متخصص مهاجرت

2-2- استفاده از نخبگان حقوقی اعم از اساتید دانشگاه تهران، قضات بازنشسته، وکلای پایه‌یک دادگستری کانون وکلای مرکز، وکلای مستقر در کشورهای خارجی

در طی سالیان فعالیت، افتخار همراهی گروه عظیمی از نخبگان اعم از اساتید دانشگاه تهران، قضات بازنشسته، وکلای پایه‌یک دادگستری کانون وکلای مرکز و وکلای مستقر در کشورهای خارجی را داشته‌ایم. این موضوع موجب اطمینان هرچه بیشتر موکلین گرامی شده است.
همچنین به عزیزان گرامی این اطمینان را می‌دهیم که با توجه عدم اطمینان موجود در جامعه، به هیچ عنوان با وکلای مرکز مشاوران قوه قضاییه ( اصطلاحاً 187) همکاری نداشته و نخواهیم داشت و این موضوع جزء خطوط قرمز دفتر وکالت عدل داد است.

2-3- پیگیری و گزارش دهی منظم

از دیگر ویژگی‌های دفتر وکالت عدل داد، پیگیری و گزارش دهی منظم توسط مدیریت دفتر است. توضیح آنکه به علت ارتباط مستقیم موکل با وکیل، مدیریت متمرکز این دفتر، ضمن اخذ گزارش منظم از وکلا و ارائه آن به موکلین، موجبات اطمینان هر چه بیشتر عزیزان را فراهم می‌آورد.
از طرفی این موضوع موجب ایجاد انگیزه هر چه بیشتر در وکلا و ارتقا سطح کیفی خدمات شده است. نتیجه آنکه پرونده‌های این دفتر وکالت، بسیار سریع‌تر و با نتایج بهتر خاتمه میابد.

2-4- سرعت و دقت در انجام کار

نتیجه مستقیم تمرکز و تخصص گرایی که در بالا شرح داده شد انجام امور محوله در کمترین زمان ممکن و دقت بالا است. این موضوع نیز به نوبه خود موجب رضایت روزافزون موکلین گردیده است.

2-5- رودررویی مستقیم موکل با وکیل و انعقاد قرارداد با شخص ایشان

از دیگر ویژگی‌های دفتر وکالت عدل داد، ارتباط مستقیم و بی‌واسطه موکل با وکیل است. توضیح آنکه مدیریت دفتر، تنها اقدامات اولیه جهت ملاقات وکیل و موکل را انجام می‌دهد و از همان بدو ورود موکل به دفتر، ایشان مستقیم با وکیل متخصص دیدار نموده و انعقاد هرگونه قراردادی با شخص وکیل انجام می‌گیرد.

3- همان‌طور که در بالا ذکر گردید دفتر وکالت عدل داد، به صورت تخصصی در کلیه زمینه‌های حقوقی ارائه خدمات می‌نماید. در زیر به بعضی از شاخه‌های مختلف خدمات اشاره می‌نماییم.

3-1- وکیل متخصص دعاوی خانواده:

که شامل وکیل متخصص مطالبه مهریه، وکیل متخصص حضانت و وکیل متخصص طلاق می‌گردد. بی‌شک وکلای متخصص مهریه، در کمترین زمان ممکن، مهریه شما را وصول خواهند نمود و وکلای متخصص طلاق، در کمترین زمان موفق به اخذ حکم طلاق می‌گردند.

3-2- وکیل متخصص کیفری:

که شامل وکیل متخصص پرونده‌های جرائم پولی، بانکی و مالی، وکیل متخصص قتل، وکیل متخصص پرونده کلاه‌برداری، وکیل متخصص پرونده ضرب‌وجرح و دیه، وکیل متخصص پرونده جرائم داخل در صلاحیت دادسرای ارشاد، وکیل متخصص پرونده داخل در صلاحیت دادسرای جرائم کارکنان دولت، وکیل جرائم رایانه‌ای، وکیل جرائم مواد مخدر است.

3-3- وکیل تجاری:

که شامل وکیل ورشکستگی، وکیل امور بانکی، وکیل ثبت علامت و اختراع و ابطال آن، وکیل دعاوی شرکت‌ها است.

3-4- وکیل متخصص امور ملکی:

که شامل وکیل دعاوی رایج ملکی و همچنین وکیل دعاوی تخصصی ملکی ازجمله دعاوی اصل 49، دعوی سرقفلی، دعوی ابطال رأی کمیسیون ماده 100، وکیل دعاوی اراضی ملی و اراضی شهری است.

3-5- وکیل متخصص مهاجرت:

متأسفانه به علت وضعیت نامناسب سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور، خیل عظیمی از هموطنان به امید زندگی بهتر، قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند. در این بین کم نیستند هم‌وطنانی که اسیر دست سود جویان شده‌اند و زندگی خود را دچار مشقت نموده‌اند. به همین علت دفتر وکالت عدل داد با همکاری وکلای خارجی مستقر در کشورهای مقصد، سعی در ارائه خدمات مهاجرتی سالم نموده است. لازم به ذکر است که در این بخش، تنها راجع به دو کشور کانادا و آلمان ارائه خدمات می‌گردد و در آینده نزدیک، سایر کشورها نیز افزوده خواهد شد.
در پایان امید می‌رود تا با تلاش و پشتکار فراوان، برندی ایرانی را در ارائه خدمات حقوقی در سطح جهان معرفی نماییم.
همچنین از کلیه عزیزان خواهشمند است که هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را به شماره 09126935725 (مدیرت و نظارت کلیه بخش‌های دفتر حقوقی عدل داد) واتس آپ نمایید و ظرف 24 ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید.
به امید روزهای خوش
فهرست
Call Now Buttonتماس برای وقت ملاقات