ویزای کانادا

وکلای متخصص مهاجرت تمامی شرایط شما را بررسی کرده و با توجه به سلیقه شما، بهترین گزینه را باتوجه به شرایط مالی، شغلی، هدف شما، خانواده و زمان بندی به شما پیشنهاد داده و درصورت موافقت، اقدام به تشکیل پرونده مینماییم.
تمامی پرونده های ما با بیشترین درصد قبولی بسته شده و امیدواریم شما نیز با ما به اهداف تان برسید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

 1. ویزای سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت تجاری به کانادا مستلزم آن است که متقاضیان، توانایی و قصد کمک به اقتصاد کانادا با مشارکت مثبت از راه ایجاد و حفظ یک کسب‌وکار مناسب در کانادا را داشته باشند.

پاسپورت کانادا برای کسانی که به سرمایه‌گذاری در کانادا علاقه‌مند هستند قابل‌دسترسی است.

این سرمایه‌گذاری برای ایالت کبک است که حداقل 800.000 دلار سرمایه و نشان دادن توانایی مالی 1.6 میلیون دلار می‌توانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایند.

این سرمایه‌گذاری به این شکل است که شما سرمایه خود را به مدت 5 سال در اختیار دولت کانادا قرار می‌دهید و بعد از 5 سال سرمایه‌ی خود را بدون هیچ سودی دریافت می‌کنید.

ظرفیت این نوع سرمایه‌گذاری هرساله محدود است و به‌ محض اعلام ظرف 1 تا 2 ماه تکمیل خواهد شد و همچنین به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش مدت‌زمان انجام این امر بین 1 تا 2 سال است و همچنین هزینه‌هایی که در طی انجام پروسه شما باید پرداخت کنید بین 7.500 تا 10.000 دلار هست.

ویزای کاری کانادا

 2. ویزای کاری کانادا (Skilled Worker Express Entry)

کشور کانادا فعالانه به دنبال نیروی کار و کارگران خارجی حرفه‌ای برای کمک به رشد نیروی کار ملی قوی است. در بیشتر موارد برای کار در کانادا، کارگران خارجی نیاز به اجازه کار دارند. بااین‌حال در شرایطی هم ممکن است شما قادر به کار در کانادا بدون اجازه کار باشید. علاوه بر این تعدادی راه دیگر برای کار در کانادا تحت فرایند درخواست اجازه کار سنتی وجود دارد. مثل؛ اجازه کار در تعطیلات، اجازه کار پس از فارغ‌التحصیلی و یا مجوز صادر شده تحت عنوان NAFTA وجود دارد.

اجازه کار در کانادا برای متقاضیان تنها به این شرط که از سوی کارفرمای خاصی موردحمایت باشد به‌صورت موقت صادر می‌شود.

متقاضیان کسب‌وکار در کشور کانادا با دانش از کسب‌ و کار گسترده و توانایی ایجاد و مدیریت یک کسب‌وکار موفق در کانادا باید بدانند که کشور کانادا از این مسائل استقبال کرده و مهاجرت کانادا امکانپذیر می باشد.

شما باید هدف خود را برای ایجاد یک کسب‌وکار که باعث ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب و مثبت برای شهروندان کانادایی و با ذکر تأثیرات مثبت در اقتصاد کانادا بیان کنید.

این راه یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت افراد متخصص است که در ابتدای این امر آن‌ها اقامت دائم دریافت می‌کنند.

این سیستم بر اساس امتیاز گیری هست که در آن یک سری ویژگی اعلام می‌شود که هرکدام دارای امتیاز خاصی برای فرد هست.

در این سیستم برای کسب اقامت باید دو مرحله را پشت سر بگذارید:

مرحله نخست Pool نامیده می‌شود، در این مرحله 100 امتیاز وجود دارد که شما باید حداقل 67 امتیاز کسب کنید. امتیازهای این مرحله به سن شما، مدرک تحصیلی شما، سابقه کاری شما، مدرک زبان انگلیسی شما، مدرک زبان دوم شما، داشتن آشنای درجه‌یک در کشور کانادا و … هست که شما با کسب حداقل امتیاز لازم وارد Pool می‌شوید که در این مرحله شرایط و ویژگی‌های شما مجدداً بررسی می‌شود. اگر شما ضمن کسب امتیازات لازم در این مرحله انتخاب شوید اقامت دائم را از طرف دولت کانادا دریافت می‌کنید.

مدت‌زمان طی این مراحل بین 6 تا 18 ماه هست.

ویزای تحصیلی کانادا

 3. ویزای تحصیلی کانادا

هرساله بین 130.000 تا 150.000 نفر دانشگاه‌های کشور کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. به دلیل اینکه کشور کانادا یکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا است و میزان هزینه‌های آن معقول هست همچنین امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا، ویزای تحصیلی این کشور را یکی از پر متقاضی‌ترین راه‌ها برای مهاجرت تبدیل کرده است.

برای تحصیل در یک موسسه آموزشی در کانادا بیشتر اتباع خارجی باید برای اجازه مطالعه اقدام کنند. مجوز تحصیل یک‌بار صادر می‌شود که اجازه می‌دهد تا یک فرد خارجی برای تحصیل در کانادا در یک موسسه مورد تائید برای مدت‌زمانی با برنامه مشخص‌شده اقدام کنند.

برای تحصیل در کانادا، باید اجازه تحصیل در کانادا که به‌عنوان یک ویزای دانشجویی کانادا برای مدت‌زمان اقامت شما اعمال می‌گردد را به دست آورید. اگر دوره یا برنامه تحصیل شش ماه یا کمتر باشد مجوز تحصیل لازم نیست.

بااین‌حال اقدام از طریق تحصیل یک ایده‌ی خوب برای مهاجرت کانادا و اخذ جواز اقامت در کانادا است.

در این روش ابتدا شما رشته موردنظر خود را برای تحصیل انتخاب می‌کنید سپس دانشگاه و شهر موردنظر خود را انتخاب می‌کنید همچنین برای پذیرش در دانشگاه‌های کانادا شما به‌تناسب مدرک تحصیلی خود، باید مدرک زبان انگلیسی TOEFL یا IELTS به دانشگاه ارائه دهید.

دانشگاه پس از بررسی شرایط اولیه به شما یک نامه پذیرش تحصیلی ارسال می‌کند که در آن به مقدار هزینه‌های شما اشاره می‌شود که آن هزینه‌ها بستگی به دانشگاه، مقطع و رشته شما دارد، حداقل هزینه تحصیل در کشور کانادا حدود 12 تا 13 هزار دلار است.

از نکات مثبت این روش این است که شما با دریافت ویزای تحصیلی کانادا حق بردن همراه نیز خواهید داشت.

ویزای ازدواج کانادا

 4. ویزای ازدواج کانادا

ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم کانادا را دارد نیز یکی از راه‌های مهاجرت کانادا است.

در این موضوع به‌ هیچ‌ وجه تحت تأثیر تبلیغات دروغ سایت‌های همسریابی قرار نگیرید و به علت پیچیدگی اخذ ویزا حتماً کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین‌المللی انجام دهید.

مدت‌زمان این روش حداقل 6 ماه است و همچنین فردی که شما می‌خواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط موردنیاز برای تأمین زندگی برای شما در کشور کانادا را برای 3 سال قبل از تبدیل شدن به یک مقیم دائم کانادا فراهم کند.

ویزای خوداشتغالی کانادا

 5. ویزای خوداشتغالی کانادا

فرد خود اشتغال یا خویش کارفرما به کسی می‌گویند که بتواند با تکیه به تجربه کاری مناسب خود، پس از ورود به کانادا برای خود شغلی ایجاد کند و هزینه‌ی زندگی خود و خانواده خود را از آن طریق پوشش دهد.

آن تجربه کاری می‌تواند درزمینهٔ های مختلف ورزشی، فرهنگی، کشاورزی یا مزرعه‌داری باشد.

فعالیت فرهنگی، فعالیتی است که به‌طورکلی به‌عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کشور کانادا به شمار آید. مثل نویسندگان، نقاشان، موسیقی‌دانان، مجسمه‌سازان و سایر هنرهای تجسمی، پشتیبانی فنی، مشاغل موجود در صنعت فیلم‌سازی، صنعتگران، طراحان و هنرمندان خلاق.

همچنین قهرمانانی که سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی دارند و قادرند درزمینهٔ ورزش تخصصی خود در کشور کانادا به مربیگری مشغول شوند و باشگاه ورزشی دایر کنند و یا در مسابقات ورزشی شرکت کنند، ممکن است واجد شرایط اقدام تحت این گروه مهاجرتی باشند.

ارزش خالص دارایی‌های شما برای این کار حداقل باید 100.000 دلار کانادا باشد و همچنین شما باید تجربه کاری حداقل 2 سال در رشته مربوط به خود که می‌خواهید در کانادا به آن مشغول شوید داشته باشید.

اما باید توجه کنید که درصد موفقیت این پرونده‌ها بسیار کم است چون از سراسر دنیا مردم برای آن اقدام می‌کنند و تعداد پذیرفته‌شدگان این روش در سال قبل فقط 500 نفر بوده است.

ویزای پناهندگی کانادا

 6. پناهندگی کانادا

هرساله پناهندگان بسیاری از سراسر جهان خواهان پناهندگی در کشور کانادا هستند، اما هر شخصی واجد شرایط پناهندگی نیست.

برای مثال؛ افراد با جرائم جنایی جدی و افرادی که تقاضای پناهندگی قبلی آن‌ها توسط دولت کانادا تکذیب و رد شده است واجد شرایط پناهندگی نیستند.

در کل مهاجرت کانادا به این روش با توجه به خطرات آن به‌هیچ‌وجه پیشنهاد نمی‌شود.

ویزای کارآفرینی کانادا

 6. ویزا کارآفرینی استانی کانادا

یکی از روش‌های مهاجرت کانادا و دریافت اقامت کانادا، برنامه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و کارآفرینی استانی برای تجار و مدیران دارای سابقه مدیریت و سرمایه به میزان معین است.

این برنامه‌ها به علت توسعه اقتصاد و اشتغال‌زایی در کشور کانادا و همچنین جذب سرمایه به وجود آمده است.

در این بخش بهترین برنامه‌های مهاجرت به کانادا از راه کارآفرینی و استانی که می‌تواند به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را برای برنامه استانی خود (PNP) نامزد نمایند، معرفی‌شده است.

مهاجرت کانادا بدون شک یکی از بهترین تصمیمات شما در زندگی می باشد. امیدواریم به یکی از 7 روش بالا بتوانید مهاجرت نموده و زندگی خوبی با آینده ای مطمئن برای خود و خانواده تان ترسیم نمایید. البته بستگی به هدف شما از زندگی دارد.

جهت مطالعه بیشتر، میتوانید روی مقالات زیر کلیک نمایید:

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *